Корзина
176 отзывов
+380994918331
+380
93
475-18-27
+380
68
538-45-30
Надежные покупки по низким ценам!
Корзина

Ціна на агроволокно

Як зберегти врожай з допомогою укривного матеріала спанбонд

Висока врожайність на полях і городах залежить не тільки від погодних умов, але і від дбайливого ставлення самої людини до сільськогосподарських культур. Так, потрібно вчасно вкрити грядки від заморозків, птахів-шкідників і таким чином бути подбати про майбутній врожай. У цьому дуже допоможе нетканий укривний матеріал, ціна якого вказана в нашому інтернет-магазині.

Агроволокно: ціна

Для любителів-садівників, які вирощують сільськогосподарські культури, нетканий укривний матеріал, ціна виправдана його якістю, виявиться вельми корисним і практичним. Різні плівки стали замінювати сучасним універсальним полотном, тому що воно має низку виняткових переваг.

  1. Матеріал стійкий до хімічних реагентів.
  2. Володіє високою міцністю на розрив в будь-якому стані (сухому або вологому);
  3. Він невибагливий до погодних опадів і перепадів температур. Купити агроволокно спандбод можна у нас на сайті.
  4. Полотна вистачає на кілька сезонів.

Купити агроволокно спандбод можна у нас, в інтернет-магазині, по найприйнятнішою ціною. Єдиний недолік полягає в тому, що після експлуатації його потрібно просушити і почистити.

Поряд з вищевказаними перевагами, матеріал володіє додатковими плюсами, які, безсумнівно, підвищать врожайність будь-якого господарства, а купити спанбонд в Україні не складе труднощів. Переваги матеріалу:

  • Створює захисний бар'єр від будь-яких птахів і комах;
  • Завдяки особливим властивостям полотна, вологість і температура повітря для рослин зберігаються на оптимальному рівні.
  • Він активно використовується в осінньо-весняний сезон, а також взимку. У нас можна купити такий укривний матеріал спанбонд, ціна його завжди конкурентоспроможна.
  • За рахунок стійкої гидрофильности, їм накривають навіть найніжніші рослини не боячись того, що полотно їх якось зашкодить.
  • Завдяки хорошій влагопроницаемой структурі, поливати урожай дозволено прямо через спанбонд.
  • В достатній мірі пропускає УФ промені, затримує тепло і створює оптимальний світловий режим для посаджених рослин.

Купити укривний матеріал спанбонд краще у нас. Ми завжди проконсультуємо, як ним користуватися і схожість вашого городу підвищиться до 20 відсотків.

Вигідно купити укривний матеріал - це просто

Спанбонд, ціна якого в нашому інтернет-магазині конкурентоспроможна, привабливий для огородників тим, що він розсіює сонячні промені, і нарівні з тіньовим ефектом створює на посадках оптимальний мікроклімат. У спеку спанбонд охоронить культури від перегріву, а в холод вбереже від замерзань. Він забезпечує циркуляцію повітря, не створює парникового ефекту, прекрасно зберігає тепло. Завдяки таким умовам, терміни дозрівання овочів збільшуються в кілька разів. Купити нетканий матеріал спанбонд можна у нас на сайті. Захистить ваш грунт і рослини, добийтеся максимальних врожаїв.